Nákup z Kreativ messe

Dnes bych Vám ráda ukázala můj skromný nákup z Kreativního veletrhu ve Stuttgartu. Pokud jste neviděli jak se mi tam líbilo, mrkněte na předchozí článek. Záměrně jsem si nebrala „tolik peněz“, abych pak měla další měsíc na nájem. ( Dobře, taky jsem den předem byla i v Primarku 😀 ).  Nicméně karty tam moc nebrali. Takže hotovost se hodí.

Nejela jsem tam s cílem koupit si něco konkrétního, spíš se jen tak podívat a pokochat. Ale samozřejmě jsem si něco odvezla. 🙂

 

Tohle  je on, celý můj nákup z Veletrhu.

 

Koupila jsem si tam tyto mini přívěsky, které bych si chtěla navléct na náramek (levná Pandora). Ty nůžky a tužka mají vystihovat moji lásku k tvoření. 😉

 

Tuhle rohovou raznici jsem tam nemohla nechat. Mám jednu doma, ale jen s jednou velikostí a tato má tři velikosti zaoblené. A stála myslím 4,5 Eura.

 

Kovové vyřezávací šablony do BigShotu. Tyhle neutrální větvičky budou hezké na přání.

 

Pak jednu svatební, těch není nikdy dost na svatební přáníčka.

 

Teď tu mám razítka, těch jsem si tam koupila nejvíc a to jsem se ještě držela. A k jednomu stánku se zapomněla vrátit, kde jsem si chtěla nějaké vybrat. Nicméně tento zajíček s balónky na dětská přání, je i s vyřezávací šablonou. Takže žádné vystřihování.

 

Tohle letadlo se mi líbilo do našeho cestovního deníku.

 

Další dvě silikonová razítka. Stromy a růže ve váze.

 

Jedno srdíčkové, na ty já jsem ujetá.:) Chtěla sem původně tohle na dřevěném štočku, ale pak vyhrála cena protože takhle samostatně bylo asi o půlku levnější.

 

Z těchto vyřezávaných srdíček tam měli vyrobená krásná přání, tak jsem si taky jedny pořídila. Jsou tam 3ks a stálo to 3 Eura.

 

Abych měla čím razítkovat, tak jsem si vzala tyto malé inkoustové polštářky od DistressInk.

 

Tyhle Brush Peny měli ve slevě, takže co víc k tomu říct…:)

 

Toto jsou 3D pěnové polštářky ale úplně malinké, ty jsem u nás ještě neviděla.

 

A jako poslední jsou papíry. Tenhle bloček je sice primárně určený na trénování krasopisu. Ale jsou tam krásné květinové papíry, takže na přání budou super.

 

A tyto velké jsou taky tak krásné, že mi zase bude líto do nich střihnout.

 

Přesné ceny si u všeho nepamatuji ale nechala jsem tam něco kolem 80 Eur. Napište mi co se Vám líbí, a co byste si třeba koupili vy? 🙂 Nebo na co byste se na takovém veletrhu nejvíc těšili a chtěli si prohlédnout.

 

Krásný den Vaše Kreativní holka.


Related Posts

Kreativní veletrh –  Stuttgart

Kreativní veletrh – Stuttgart

V sobotu 27.4. jsem navštívila Kreativní veletrh ve Stuttgartu. Konkrétně tento. Dlouho jsem takový velký veletrh chtěla vidět a jelikož Stuttgart není tak daleko tak jsme se tam vydali na víkend autem. Lístek na veletrh jsem koupila předem přes internet za 14 Euro a v ceně […]

Kreativní obchod – Guadeloupe

Kreativní obchod – Guadeloupe

Před pár dny jsme se vrátili z dovolené v Karibiku. Konkrétně jsme byli na ostrově Guadeloupe. Vždy když někam letíme, se snažím najít, zda tam mají i nějaký kreativní obchod.(papíry, razítka, šablony, fixy a další) A světě div se i na takovým poměrně malým ostrově uprostřed […]Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *