Adventní kalendář

Stejně jako loňský rok jsem se i letos rozhodla vyrobit adventní kalendář pro přítele. (Ten to totiž ocení nejvíc.:D) Pokud jste neviděli ten z minulého roku tak tady je odkaz. Letos jsem to pojala trochu jinak a vyrobila jsem krabičky s čísly. Všechno jsem to vyřezala na domácím plotru a šablonu koupila Silhouette Design Storu.

 

Protože jsem chtěla do krabiček dávat jenom nějaké drobnosti…(což se ukázalo jako hodně těžký úkol), krabičky jsem zmenšila tak, aby se mi na A4 papír vešly vždycky dvě. Takže výsledné krabičky mají cca 4-5 cm. Minulý kalendář jsem ladila do modro bílé barvy, letos jsem si vybrala červeno-hnědo-bílé. (bohužel na fotkách ta červená působí víc zářivě než ve skutečnosti…) Takže na živo jsou mnohem hezčí.

 

Vyříznuté krabičky jsem poskládala a slepila. Pak jsem na ně na střídačku barevně lepila vyřezaná čísla a nakonec dozdobovala. Na dozdobení jsem použila různé vločky, stromečky, větvičky prostě to, na co jsem měla šablony.

 

Tady hotový adventní kalendář. Myslím, že i když to bylo jednoduché na výrobu vypadá hezky a doufám, že udělá radost. 🙂

 

A kdyby Vás zajímalo co je u nakonec uvnitř, tak opravdu jen drobnosti, protože jsem tam chtěla dát třeba balíček žvýkaček, to jsem se ale přepočítala a doma jsem zjistila, že ho tam prostě nenarvu… Pak taky ještě pár sušenek, které jsem koupila s tím, že ty tam určitě půjdou, protože jsou o hodně menší než žvýkačky…ehm tak taky ne.:D Abych nevyzradila úplně přesně co tam přítel najde (kdyby to náhodou četl), tak ti to nechám pro sebe, ale je Vám asi jasné v jakým duchu se to ponese. Upřímně si totiž řekněme, že vymyslet 24 drobností do adventního kalendáře ještě pro kluka je opravdu těžký úkol. 🙂

 

Dejte mi vědět, jaký kalendář letos máte vy. Nebo jestli jste taky pro někoho vyráběli a klidně pošlete i fotku do komentářů, nebo na Facebook nebo Instagram, ráda se podívám a inspiruji na příště. 🙂

 

Krásný den Vaše Kreativní holka.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *