Kreativní box – vyrob si přání


Co je Kreativní box?

Kreativní box – nový způsob, jak se kreativně vyjádřit a vytvořit originální přání pro své blízké!

 

Kreativní box

Tento jedinečný produkt obsahuje vše, co potřebujete k výrobě krásných papírových přání.

– tři bílé obálky

-tři základy na přání

-šest různě barevných papírů s motivy

-tři nápisy na přání (všechno nejlepší, gratulace a pod…)

-papírové ozdoby, výstřižky, razítkové otisky, pečetě, mašličky a další.

-fotky přáníček, která lze vyrobit z daného materiálu

 

 

 

 

S boxem můžete být kreativní a vytvoříte velké množství unikátních přání. Materiál v boxu je sestaven tak, abyste z něj jednoduše vyrobili několik přání. Stačí už pouze lepidlo nebo oboustranná lepicí páska a začít tvořit.

Obsah boxu Obsah boxu Obsah boxu Obsah boxu

Pro koho je Kreativní box?

Kreativní box je určen pro každého, kdo se chce pokusit o výrobu originálních přání a nemá doma nespočet papíru, dekorací a všech ozdob k tomu určených. Tato sada obsahuje tak akorát materiálu abyste si výrobu přání vyzkoušeli a zamilovali.

Díky inspirativním fotografiím, které jsou součástí balení, je výroba přání snadná a zábavná. Nicméně Vaší fantazii se meze nekladou, a tak mohou vzniknout jedinečná a osobitá přání a držet se fotek v boxu vůbec nemusíte.

Produkt je také ideální pro vyrábění s dětmi. Děti si mohou hrát s různými barvami a motivy v sadě a vytvoří tak něco krásného pro své rodiče, sourozence nebo prarodiče.

Box nabízí nekonečné možnosti a je skvělým způsobem, jak vyjádřit svou kreativitu a být originální. Představte si, jakou radost uděláte svým blízkým tím, že jim dáte něco, co jste sami vytvořili. Navíc si můžete být jisti, že vaše přání bude jedinečné a nikdo jiný takové nemá.

 

Pokud hledáte způsob, jak se zabavit a vytvořit něco krásného, neváhejte a pořiďte si Kreativní box ještě dnes. Je to skvělý způsob, jak se kreativně vyjádřit a užít si zábavu při výrobě krásných a originálních přání.

Co vznikne s Kreativním boxem?

Pro představu jaká přání vznikají s těmito sadami, se podívejte na následujících fotografiích.

  

 

Všechny Vámi vyrobené přání budou jedinečná a budu ráda, když mi pošlete fotky co všechno jste s boxem vyrobily a zažili. Fotky můžete posílat na Instargam nebo e-mail: kata@kreativniholka.cz

 

Přeji Vám spoustu zábavy!

Kreativní holka


Related Posts

Papírové ozdoby

Papírové ozdoby

Krásné prosincové dny. Mám tu pro Vás jedny speciální baňky/ozdoby na stromeček. V čem že jsou tak speciální? Jsou nerozbitné, teda pokud na ně nedupnete. 🙂 Ale když o ně někdo zavadí na stromečku a spadnou, tak se nerozbijí jako ty skleněné. A to chceme! […]

Můj diář 2021 (červenec, srpen, září)

Můj diář 2021 (červenec, srpen, září)

A další tři měsíce jsou z námi a já tu pro Vás mám nový článek s fotkami z mého diáře za červenec, srpen a září. Doufám, že jste si užili léto a zapisovali do svých diářů. 🙂 Já se totiž musím přiznat, že si tam […]Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *