Naše svatební oznámení

Když vyrábím svatební oznámeni, vetšinou to probíhá tak, že řeknu snoubencům, ať mi pošlou svoji představu, abychom se měli od čeho odpíchnout. A hlavně taky abych zjistila jaké je jejich představa a jestli jsem schopna jejich představu přetvořit v realitu, tak aby oni byli spokojení.🙂 Jsem moc vděčná za to, že několikrát už se mi to povedlo a podle reakcí byli spokojení.

 

Pro ukázku koláž z několika oznámení, které jsem měla tu čest vyrábět.

 

Když jsme se pak ale na konci září loňského roku zasnoubily mi, nebylo to tak jednoduché vymyslet oznámení pro nás. První co jsem začala projíždět Pinterest a Instagram, kde jsem mela uloženo několik fotek s inspiraci, co se mi kdy kde líbilo. Zároveň jsem ale chtěla něco, originálního, abych to ještě nikdo jiný neměl. Výhodu jsem měla v tom, že jsem věděla jaké papíry mám nebo si mohu koupit, taky různé šablony, ozdoby a podobně. To bohužel když tvořím pro někoho jiného úplně nejde, nabídnout jim nějak rozumě všechny možnosti které mám.

 

Nicméně alespoň barevně jsem věděla co chceme, vybrala jsem proto fialový papír, bílý perleťový papír. A aby to bylo trochu jiné zakomponovala jsem tam průhledný papír (pauzák), který tvoří takové otvírání celého oznámení.

 

 

 

Oznámení je tedy seskládané ze spodního bílého perleťového papíru a fialového papíru, na kterým je natištěný text a naše jména a mezi nimi je po stranách vlepený právě ten průhledný papír, který tvoří otvírání. Nechtěla jsem, aby to zase bylo jen obyčejně překryté tím pauzovacím papírem, proto jsem se rozhodla použít jednu z mích prvních šablon na BigShot, kterou jsem si pořídila a to srdíčko, které má v sobě malá srdíčka. Vyřízla jsem ho ze stejného perleťového papíru jako je spodní strana oznámení.

 

Když se ještě vrátím k samotnému textu, na naše jména jsem použila zdobenější font a samotný text, ten je takový klasický. Tady bych popravdě volila za sebe asi trochu jiný jemnější font, nicméně oznámení nejsou jen moje a tak jsme se na všem domlouvali s přítelem. 🙂  Okolo textu jsem ještě použila malá bílá srdíčka, která jsou vlastně z vnitřku toho srdíčka velkého.

 

Jako “tečka” na celém svatebním oznámeni je ručně psané slovo láska bílou fixou v právem dolním rohu.

 

Obálky jsme zvolili klasické bíle, jen doplněné dalším mini srdíčkem.

 

Nakonec jsem ještě přidělala malé kartičky, které slouží jako pozvání na odpoledni zábavu/raut. A ty jsou ve stejné barvě jako oznámení.

 

Když jsem konečně vymyslela, jak budou naše svatební oznámení vypadat, tak jsem si výrobu moc užila a klidně bych vyráběla dál a dál.:D

Takže pokud i vy chystáte svatbu a chtěli byste originální svatební oznámení, klidně se mi ozvěte, já se do té výroby pustím s velkým nadšením a láskou. 🙂

 

Krásný den Vaše Kreativní holka.

 


Related Posts

Hledáte svatební oznámení?

Hledáte svatební oznámení?

Je tu půlka února, a to je podle mě nejvyšší čas na svatební oznámení. Pokud budeme předpokládat, že svatba bude probíhat někdy v létě, tak pravděpodobně už máte datum a místo svatby vybrané. No a tím pádem je načase dát o tom vědět i všem […]

Zábava a dárečky na svatbě

Zábava a dárečky na svatbě

Je tu pokračování z naší svatby. V tomto článku bych Vám chtěla ukázat dárečky a zábavu, kterou jsme si připravily pro naše hosty na svatbě. A doufám, že to bude inspirace i pro Vás. 🙂    Dárky a drobnosti pro hosty.   Jako první jsme […]Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *