Akce Cardmaking 2019

Trochu se zpožděním ale přece bych Vám ráda napsala pár slov o jedné zářijoví sobotě. Konkrétně 21. 9. jsem se zúčastnila akce Cardmaking 2019. Tuto akci jsem navštívila poprvé, takže jsem netušila, jak bude probíhat a co mě čeká. Na tvoření jsem měla jít s mamkou, ta ale bohužel nakonec nemohla, tak jsem vzala kamarádku.

Celá akce probíhala v jedné Pražské škole a skládala se ze tří workshopů, také tam bylo spoustu zboží, které jsme si mohly v mezičase koupit. A samozřejmě spousta jídla (co kdo donesl a napekl) a pití.

 

Přihlásilo se cca 45 lidí, takže jsme se rozdělily do tří skupin a postupně jsme obcházely workshopy. Jako první tvoření bylo netradiční rozkládací přáníčko. To nás naučila Zuzana Adamcová, což je zároveň organizátorka celé této akce. Nemusím asi psát, že tento workshop byl pro mě nejzajímavější, protože jsme tvořily s papírem a naučila jsem se nový způsob složitějšího přáníčka.:)

 

Pak jsme se přesunuly k výrobě textilních květů z organzy a saténu. Kde jsme si vyráběly kytičky dle libosti. Z kterých pak vznikla brož, prstýnek nebo se dají využít na další tvoření třeba přáníček.

 

A na závěr byl workshop seznámení s akvarelem. Kdy jsme si vyzkoušeli práci s akvarely v tubě. A vybarvovaly jsme obrázek Vánoční hvězdy. Což byl fajn relax, jen tak s vybarvovat.

 

A tohle? Automat neboli Papíromat, který jsme objevily ve škole? Tak ten nás nadchnul! Škoda, že za nás tohle nebylo, nakupovala bych tam každou přestávku.:D

 

Na závěr bych těla napsat jen pár slov pro srovnání s podobnou akci, které jsem se zúčastnila loni. Zde. Byl to Velký Workshop Paperoamo. Obě akce byly super a moc jsem si je užila. Vzhledem k tomu, že letošní akce Cardmaking 2019 stála 250Kč, nebyla jsem si jistá co čekat a jak to bude probíhat, nicméně po absolvování jsem zjistila, že je skoro srovnatelná s akci od Paperoamo, která stála ale bez mála 2000Kč. Ano na akci od Paperoamo, jsme dostaly velký balíček materiálu. Jenom přemýšlím na adekvátní ceně takových celodenních workshopů.

Co si myslíte vy? A jakou částku byste byli ochotni zaplatit za jednodenní akci, kde si vyzkoušíte tři různé workshopy?

P.S.: Obě akce vřele doporučuji a moc jsem si je užila. 🙂

 

Krásný den Vaše Kreativní holka.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *