Kreativní obchody – Španělsko

Dnes Vám přináším pár postřehů z dovolené, ale nebojte samozřejmě jen těch, co se kreativních obchodů týče. 🙂 Vyrazili jsme na pár dní do Španělska konkrétně do města Málaga a jeho okolí. A to bych nebyla já, abych si tam nevyhlídla pár tvořivých obchodů. Našla jsem si dva, které se mi podle internetu zdály zajímavé. Protože ne v každým městě jich je spousta, stane se, že někdy jedeme do země/města, kde ani žádný scrapbookový obchod není. Tady jich bylo docela dost, ale zase obcházet všechny na to nebyl čas.

 

Předtím, než jsme měli naplánováno projít si Málagu, jsme měli ještě několik výletů, kam se jet podívat. Jeden den to byl výlet do města Ronda, které leží na skále. Tam jsme náhodou objevili obchod s názvem ALE-HOP, který měl u vstupu černobílou krávu. Není to vyloženě jen tvořící obchod ale řekla bych, že něco jako je u nás Tiger nebo Nanu-nana. Takový designový obchod, kde najdete nejrůznější doplňky. A právě potom jsme ho znovu viděli také v Málaze, takže se dá najít na více místech  ve Španělsku. Já jsem si tam pořídila jedno balení tenkých fixu na zkoušku asi za 2Eura a jednu tlustou šedou fixu za 1Euro.

 

První obchod který jsme pak navštívili v Málaze se jmenoval Scrappiel, a byl to opravdu malý krámek. Byl ale hezký, už jen ten vstup byl vyšperkovaný a vevnitř to bylo plně tvořících věciček a stůl na tvoření a asi na pořádání kurzů. Vybrala jsem si tam krásnou sadu papíru s motivem dřeva za 9,50Euro.(Ty jste mohli vidět u mě na Instagramu).

 

Druhý obchůdek se jmenoval Ola Lá, byl to taky jen malý obchod se stolem na tvoření, nicméně tady v tom neměli tolik věciček na tvoření, které používám já, ale bylo to hodně zaměřené na pletení a háčkování, takže tam byla spousta vln a přízí. Ale i nějaké papíry, deníky, raznice a fixy se tam našli.

 

A to by bylo z našeho putování po kreativních obchodech ve Španělsku vše. Doufám, že se Vám to líbilo a kdyby jste se tam chystali, tak taky některý z obchůdků navštívíte. 🙂 A na závěr ještě fotka, toho co jsem si koupila.

 

Krásný den Vaše Kreativní holka.


Related Posts

Kreativní obchody – Bukurešť

Kreativní obchody – Bukurešť

Mám pro Vás další dávka kreativních obchodů, tentokrát z Rumunského hlavního města Bukurešť. Ne v každé zemi, kterou navštívíme mají (najdu) nějaký kreativní obchod s výtvarnými potřebami. Nehledám jen klasické papírnictví, to mají předpokládám všude, ale hledám nějaký obchod s tvořícím materiálem (papíry, fixy, razítka […]

Kreativní obchod – Guadeloupe

Kreativní obchod – Guadeloupe

Před pár dny jsme se vrátili z dovolené v Karibiku. Konkrétně jsme byli na ostrově Guadeloupe. Vždy když někam letíme, se snažím najít, zda tam mají i nějaký kreativní obchod.(papíry, razítka, šablony, fixy a další) A světě div se i na takovým poměrně malým ostrově uprostřed […]Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *