Kreativní obchody – Ludwigsburg

Dnes opět už tradiční článek o kreativních obchodech v zahraničí. Tentokrát jsme byli na pár dní v Německém městě Ludwigsburg. Kde jsem se zastavila podívat do dvou obchodů, jeden je „klasický“ kreativní obchod a druhý Tedi, což je něco jako u nás Kik, takže není zaměřený jen na tvoření, ale i tak tam najdete spoustu zajímavých věcí.

První zmiňovaný obchod Kunstmarkt Boss Luwwigsburg, má dvě patra a je plný výtvarných a kreativních potřeb. V prvním patře najdete například korálky, spoustu miniatur pro vytváření zahrádek, scrapbookové papíry, razítka, šablony nebo třeba velký výběr kartonových tvarů na decoupage. O patro níž pak najdete všechno na malování. Papíry, plátna, barvy všeho druhu, fixy pastelky a další.

 

Já jsem si zde vybrala jen pár drobností na tvoření. Papírové rozetky, ty využívám na vyrábění většinou svatebních přání. Potom pár ozdob na vánoční tvoření a na zkoušku jednu metalickou stříbrnou fixu od Faber-Castell.

 

Druhý obchod Tedi, mě mile překvapil, množstvím zboží co nabízí. Spoustu dekorací do bytu ale i papírenských věcí. Já jsem si tam ulovila dvě sady papíru, jedna za Euro druhá větší za 2 Eura. Měli tam ale i spoustu dalších druhu papírů, sešitů, razítek, a dalších nezbytností. Taky už tam měli spoustu vánočních dekorací a ozdob.

 

Sady papírů, samolepky.

 

Tyhle vánoční papíry byly taky moc pěkné.

 

Spousta opravdu spousta věcí pro kreativní lidi.

 

Deníky na Bullet Journal.

 

Nejrůznější sady razítek.

 

Kreativní „pořádek“ v obchodě.

 

Já jsem si nakonec vybrala, tyto hnědo šedé vánoční a menší podzimní se zvířátky.

 

Ještě jsem s nimi nestihla nic vyrobit, ale myslím, že budou super, nezdají se ani nijak slabé a přitom za tu cenu?! No nekup to.:D Musím se zajít podívat i do Kiku a zjistit, jestli i tam mají takové poklady. Pokud tam chodíte, určitě mi napište, co jste tam naposledy ulovili.:) A taky mi dejte vědět co si myslíte o těchto levnějších věcech na tvoření? Kupujete je taky?

 

A jeden netvořivý tip, pokud budete někdy v Ludwigsburgu, určitě navštivte zámeckou zahradu, která opravdu stojí za to. Vstupné je 9Euro.

 

Krásný den Vaše Kreativní holka


Related Posts

Kreativní obchody – Bukurešť

Kreativní obchody – Bukurešť

Mám pro Vás další dávka kreativních obchodů, tentokrát z Rumunského hlavního města Bukurešť. Ne v každé zemi, kterou navštívíme mají (najdu) nějaký kreativní obchod s výtvarnými potřebami. Nehledám jen klasické papírnictví, to mají předpokládám všude, ale hledám nějaký obchod s tvořícím materiálem (papíry, fixy, razítka […]

Kreativní obchod – Guadeloupe

Kreativní obchod – Guadeloupe

Před pár dny jsme se vrátili z dovolené v Karibiku. Konkrétně jsme byli na ostrově Guadeloupe. Vždy když někam letíme, se snažím najít, zda tam mají i nějaký kreativní obchod.(papíry, razítka, šablony, fixy a další) A světě div se i na takovým poměrně malým ostrově uprostřed […]Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *