Deníky vděčnosti

Nedávno jsem dodělala jednu zakázku, která byla zase úplně jiná než výroba přáníčka. Jsem moc ráda, když dostanu možnost vyrobit něco speciálního a jedinečného. Tentokrát to bylo dozdobit/dotvořit 5 deníků, které budou sloužit jako deníky vděčnosti. 🙂

Měla jsem opravdu volnou ruku, jediné co jsem měla byly obyčejné A5 sešity s tvrdými deskami a to, že tři mají být pro ženy a dva v pánském stylu.

Deníky A5 jsem koupila v Davoně za cca 66 kč/ks. A pak jsem používala materiál, který jsem měla doma a plus různé samolepky kytiček a lístečků. Ty jsem používala dovnitř deníků, abych dozdobila některé stránky ve vnitřku sešitů. Vzhledem k tomu, že koupené deníky byly v přírodní barvě, nejprve jsem každý sešit přelepila bílím papírem a poté až začala zdobit přední i zadní stranu deníku.

 

Nejprve jsem se vrhla na tři „holčičí“ deníky, které jsem zdobila v podobném duchu.

 

 

 

 

Zbylé dva jsem dělala v pánském stylu, to bylo pro mě o něco složitější, přece jen tam nebudou ty kytičky a kraječky a celkově jsou takové minimalističtější.

 

Nezapomněla jsem ani na zadní stranu, kdy jsem vždy dala ladící proužek a nějaký malý detail a také razítko: vyrobeno s láskou.

 

Klučičí jen úplně jednoduše.

 

 

Napište mi, který z pěti deníků se Vám líbí nejvíc? 🙂 A taky to, jestli si zdobíte sešity sami a nebo si rovnou koupíte nějaký už hezký sešit přímo z obchodu?

 

Krásný den Vaše Kreativní holka.


Related Posts

Kreativní obchody – Španělsko

Kreativní obchody – Španělsko

Dnes Vám přináším pár postřehů z dovolené, ale nebojte samozřejmě jen těch, co se kreativních obchodů týče. 🙂 Vyrazili jsme na pár dní do Španělska konkrétně do města Málaga a jeho okolí. A to bych nebyla já, abych si tam nevyhlídla pár tvořivých obchodů. Našla jsem […]

Kde jsme byli v roce 2018

Kde jsme byli v roce 2018

Měla jsem plán, lepit fotky z našich výletů vždycky co nejdřív po návratu. Loňský rok mi to zhruba od července přestalo vycházet. Tak jsem si dala další plán, že do konce roku 2018 mezi Vánocemi to vše doženu a dolepím. Ale jak to tak bývá […]Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *