Můj diář 2021 (Leden, Únor, Březen)

Už tu máme duben, ale já mám pro Vás dnes ohlédnutí za předchozími měsíci v diáři. V roce 2021 opět vycházím z Bulletjournal diáře, nicméně jsem zjistila poslední dobou, že asi jediné co na tom je bujo, je to, že si ten diář tvořím sama a není to klasický předtištěný diář. Ale takové ty sledovače nálad a stránky vděčnosti si tam vlastně už vůbec nezaznamenávám a mám tam vyloženě jenom měsíční přehled, kolonku na přečtené knihy (kterých je teď sakra málo) a kolonku na Kreativní holku (kam doufám, že toho bude každý měsíc víc a víc). No a pak už jednotlivé týdny.

Nejvíc mě na tom vlastně baví si ten samotný diář nakreslit, rozložit jednotlivé týdny, nazdobit a podobně. 🙂 Takže kdyby jste někdo byl ochotný dat za diář který vám někdo celý namaluje/navrhne nemalou částku, pište a já Vám ho ráda vyrobím. 😀

 

Teď už k samotnému diáři, letos jsem si pořídila deník od značky notebooktherapy, který mě zaujal tím, že má větší gramáž papíru než můj loňský od značky Leuchtturm. Když mi pak ten nový deník přišel, byla jsem nadšená z té síly papíru ale trochu v rozpacích z toho, že má méně stránek a nevejde se mi tam rozložení jednoho týdne na dvojstranu jako jsem byla zvyklá předchozí rok.

 

Nicméně po třech měsících používání mohu říct, že to, že jsem smrskla jeden týden na jednu stránku je úplně dostačující a vyhovující pro mě. První stranu jsem začala nápisem 2021, na který jsem použila styl utrženého papíru, který jsem nakonec používala v celém roce s různými barevnými obměnami.

úvodní strana diáře 2021

Leden

Leden pak byl v přírodních barvách, kde jsem použila hnědý kraft papír a na první stranu nakreslila černými fixami stromy.

 

Také měsíční přehled jsem zmenšila jen přes jednu stranu.

 

A pak už jednotlivé týdny.

 

Nakonec to vyšlo hezky tak, že mám dva týdnu na jedné dvojstraně. Což je vlastně super, že nemusím tolik listovat.

 

Únor

Na únor jsem zvolila takový světly papír v kombinaci s oranžovou a na přední stranu, rostlinky.

 

Jak byl únor krátký, tak se mi nějak stalo, že jsem ho zkrátila ještě víc a zapomněla jsem nafotit měsíční přehled a první týden.:)

 

Nicméně pro představu jak vypadal únor, to je myslím dostačující.

 

Březen

Březen jsem ladila do fialové mé oblíbené barvy.

 

Přehled měsíce a první týden ve tvaru koleček. Kolečkové rozložení je asi to nejmíň praktické.:D

 

Hodně jsem také používala průhledné samolepky, ty jsem kdysi koupila na Aliexpressu, a teď našly využití.

 

Tohle byly moje první tři měsíce roku 2021 v diáři a jak si vedete diář vy? Napište mi do komentáře, nebo klidně pošlete fotky vašeho diáře.  Na předchozí rok mého diáře se můžete podívat v předchozích článcích zde:

Leden, Únor, Březen,

Duben, Květen, Červen,

Červenec, Srpen, Září,

Říjen, Listopad, Prosinec.

 

Krásný den Vaše Kreativní holka.

 


Related Posts

Psací potřeby na černý papír

Psací potřeby na černý papír

Zdravím, protože jsem se pro rok 2024 rozhodla používat diář s černým papírem, musela jsem najít vhodné psací potřeby. Tenhle článek tu bude pro všechny, kdo by to taky chtěli vyzkoušet a vyměnit bílou za černou. Byl to trochu risk a experiment. A uvidím, jak […]

Kreativní box – vyrob si přání

Kreativní box – vyrob si přání

Co je Kreativní box? Kreativní box – nový způsob, jak se kreativně vyjádřit a vytvořit originální přání pro své blízké!   Tento jedinečný produkt obsahuje vše, co potřebujete k výrobě krásných papírových přání. – tři bílé obálky -tři základy na přání -šest různě barevných papírů […]Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *