Můj diář 2021 (říjen, listopad, prosinec)

Vítám Vás v novém roce 2022. Doufám, že jste si závěr roku 2021 užili tak nejlíp, jak jste mohli a že nový rok pro nás všechny bude krásný a plný splněných přání.

Já pro Vás mám v tomto článku ještě ohlédnutí za posledními třemi měsíci roku 2021 a to říjen, listopad a prosinec klasicky v mém diáři. Tak pokud hledáte inspiraci na vlastní diář, nebo se jen chcete podívat jaký jsem měla já, najdete obojí zde. A na konci Vám ještě ukážu, s jakým diářem budu fungovat tento rok já. 🙂

 

říjen

Tento měsíc už jsem ladila do podzimního tónu, motivy listí a zemitější podzimní barvy v kombinaci s fialovou. Lístečky jsem jednoduše nakreslila a nepoužívala žádná razítka. Nápis říjen jsem vybarvila pastelkami a okraje doladila útržky zeleného papíru a samolepek a washi pásky.

Na dalších stránkách jsem kombinovala právě zelenou, hnědou a fialovou. Tato barevná kombinace se mi hodně zalíbila, takže jsem v ní pokračovala celý měsíc.

Na této dvoj stránce se mi líbí použití zelených koleček, ta jsem vyrazila na raznici a na ně napsala bílou fixou čísla. Bohužel fotka je uprostřed rozmazaná, ale pro představu myslím poslouží dobře.:)

 

Tady se mi zase líbí rozložení levé strany a kombinace bílé a černé fixy u názvů dnů a čísel.

listopad

Na úvodní stránce na listopad jsem si trochu zamalovala a udělala jsem jako ústřední motiv hrníček s čajem. A abych dodržela to, že používám útržky papíru, část z pytlíku od čaje která čouhá ven je kus hnědého papíru s nalepeným srdíčkem.

 

Další stránky v listopadu jsem ladila opět do hnědo červené barvy.

 

Střídala jsem různá rozložení, a používala převážně černé brush peny a linery.

 

Zde jsem pro změnu použila číselné samolepky. Kdy na levé straně jsou menší červené čísla a na pravé straně větší černé čísla na průhledném podkladě. Na spodní části stránky mi zbylo ještě trochu místa na poznámky. Tam jsem si pak napsala nějaké první nápady na dárky k Vánocům, vzhledem k tomu, že už byl konec listopadu.

 

prosinec

Poslední měsíc v roce 2021, jsem ladila do modra. Inspiraci nejen na tuto úvodní stránku jsem našla na Pinterestu. A motiv světýlek přes celou stranu se mi moc líbil. Na konec jsem celou stránku ještě potečkovala modrými fixy, aby působila zimě, zasněženě.

 

Přehled měsíce a první týden opět laděný do modrých tónů.

 

Zde jsem opět zkusila kulaté rozložení týdnu, aby evokovalo vánoční ozdoby. Nicméně co se praktičnosti týče, nejsou tato kulatá „okýnka“ nic pro mě.

 

A jsme u konce, poslední dva týdny v roce 2021 v mém diáři.

 

Doufám, že se Vám tyto poslední tři měsíce líbily. Že jste načerpali zase nějakou inspiraci. A jelikož máme konec jednoho diáře, chtěla bych Vám sem vložit ještě malé listovaní, všemi úvodními stránkami, které jsem v diáři 2021 měla. 🙂  Tak koukněte na video.

 

Na úplný závěr ještě malé nalákání na tento rok 2022 a to v podobě nového diáře. Mým diářem je krásný žlutý deník od značky mujdiar.com Plus fotka úvodní dvojstrany na rok 2022. Mějte se krásně a hlavně hodně zdraví a úspěch v celém roce 2022. 🙂

Krásný rok Vaše Kreativní holka.


Related Posts

Můj diář 2020 (Leden, Únor, Březen)

Můj diář 2020 (Leden, Únor, Březen)

Na rok 2020 jsem se rozhodla, že budu jako svůj diář používat deník na Bullet Journal. Samozřejmě takovou tu kreslenou a zdobící. Protože jsem ale věděla, že kreslit si  ho pravidelně postupně během daného roku by mě stresovalo a určitě bych to někdy nestíhala jak […]

Můj diář 2021 (červenec, srpen, září)

Můj diář 2021 (červenec, srpen, září)

A další tři měsíce jsou z námi a já tu pro Vás mám nový článek s fotkami z mého diáře za červenec, srpen a září. Doufám, že jste si užili léto a zapisovali do svých diářů. 🙂 Já se totiž musím přiznat, že si tam […]Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *