Můj diář 2021 (říjen, listopad, prosinec)

Vítám Vás v novém roce 2022. Doufám, že jste si závěr roku 2021 užili tak nejlíp, jak jste mohli a že nový rok pro nás všechny bude krásný a plný splněných přání.

Já pro Vás mám v tomto článku ještě ohlédnutí za posledními třemi měsíci roku 2021 a to říjen, listopad a prosinec klasicky v mém diáři. Tak pokud hledáte inspiraci na vlastní diář, nebo se jen chcete podívat jaký jsem měla já, najdete obojí zde. A na konci Vám ještě ukážu, s jakým diářem budu fungovat tento rok já. 🙂

 

říjen

Tento měsíc už jsem ladila do podzimního tónu, motivy listí a zemitější podzimní barvy v kombinaci s fialovou. Lístečky jsem jednoduše nakreslila a nepoužívala žádná razítka. Nápis říjen jsem vybarvila pastelkami a okraje doladila útržky zeleného papíru a samolepek a washi pásky.

Na dalších stránkách jsem kombinovala právě zelenou, hnědou a fialovou. Tato barevná kombinace se mi hodně zalíbila, takže jsem v ní pokračovala celý měsíc.

Na této dvoj stránce se mi líbí použití zelených koleček, ta jsem vyrazila na raznici a na ně napsala bílou fixou čísla. Bohužel fotka je uprostřed rozmazaná, ale pro představu myslím poslouží dobře.:)

 

Tady se mi zase líbí rozložení levé strany a kombinace bílé a černé fixy u názvů dnů a čísel.

listopad

Na úvodní stránce na listopad jsem si trochu zamalovala a udělala jsem jako ústřední motiv hrníček s čajem. A abych dodržela to, že používám útržky papíru, část z pytlíku od čaje která čouhá ven je kus hnědého papíru s nalepeným srdíčkem.

 

Další stránky v listopadu jsem ladila opět do hnědo červené barvy.

 

Střídala jsem různá rozložení, a používala převážně černé brush peny a linery.

 

Zde jsem pro změnu použila číselné samolepky. Kdy na levé straně jsou menší červené čísla a na pravé straně větší černé čísla na průhledném podkladě. Na spodní části stránky mi zbylo ještě trochu místa na poznámky. Tam jsem si pak napsala nějaké první nápady na dárky k Vánocům, vzhledem k tomu, že už byl konec listopadu.

 

prosinec

Poslední měsíc v roce 2021, jsem ladila do modra. Inspiraci nejen na tuto úvodní stránku jsem našla na Pinterestu. A motiv světýlek přes celou stranu se mi moc líbil. Na konec jsem celou stránku ještě potečkovala modrými fixy, aby působila zimě, zasněženě.

 

Přehled měsíce a první týden opět laděný do modrých tónů.

 

Zde jsem opět zkusila kulaté rozložení týdnu, aby evokovalo vánoční ozdoby. Nicméně co se praktičnosti týče, nejsou tato kulatá „okýnka“ nic pro mě.

 

A jsme u konce, poslední dva týdny v roce 2021 v mém diáři.

 

Doufám, že se Vám tyto poslední tři měsíce líbily. Že jste načerpali zase nějakou inspiraci. A jelikož máme konec jednoho diáře, chtěla bych Vám sem vložit ještě malé listovaní, všemi úvodními stránkami, které jsem v diáři 2021 měla. 🙂  Tak koukněte na video.

 

Na úplný závěr ještě malé nalákání na tento rok 2022 a to v podobě nového diáře. Mým diářem je krásný žlutý deník od značky mujdiar.com Plus fotka úvodní dvojstrany na rok 2022. Mějte se krásně a hlavně hodně zdraví a úspěch v celém roce 2022. 🙂

Krásný rok Vaše Kreativní holka.


Related Posts

Psací potřeby na černý papír

Psací potřeby na černý papír

Zdravím, protože jsem se pro rok 2024 rozhodla používat diář s černým papírem, musela jsem najít vhodné psací potřeby. Tenhle článek tu bude pro všechny, kdo by to taky chtěli vyzkoušet a vyměnit bílou za černou. Byl to trochu risk a experiment. A uvidím, jak […]

Můj diář 2021 (červenec, srpen, září)

Můj diář 2021 (červenec, srpen, září)

A další tři měsíce jsou z námi a já tu pro Vás mám nový článek s fotkami z mého diáře za červenec, srpen a září. Doufám, že jste si užili léto a zapisovali do svých diářů. 🙂 Já se totiž musím přiznat, že si tam […]Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *